Post ID: 81

Zula Mobil Android

Zula Mobile, klan sistemi sayesinde arkadaşlarınızla birlikte modern savaşta yer alabileceğiniz çok oyunculu bir birinci şahıs nişancı oyunu.

Zula Mobile  , işbirlikçi FPS’nin izini takip eden bir oyundur. Burada diğer oyuncularla birlikte almak için buraya tıklayın zula indir seçkin bir savaş grubunun bir parçası olacaksınız ve onlarla işbirliği içinde terörist tehdidiyle karşı karşıya kalacaksınız. Atıcı oyunlar için en iyi taktik bilgi yeteneklerinizi göstermek zorunda kalacaksınız.

Klan sistemine sahip çok oyunculu bir aksiyon oyunu

Bu, yüksek kaliteli grafikler ve birkaç oyun modu ile sizi bir süre eğlendirecek bir shooter oyunu. Özünde aynı tarzdaki diğer başlıklara benzer, bu yüzden modern bir savaş zeminine ayarlanmış aksiyon oyunlarını seviyorsanız, harika şeylerin tadını çıkarabilirsiniz. Ekip stratejisini tanımlamak ve çözmek için arkadaşlarınızla bir araya gelmenizi sağlayacak bir  klan sistemine sahiptir.

Bunlar, bulunacak ana işlevler ve özelliklerdir:

  • Karakterlerin, silahların, ekipmanın kilidini açmak için bir kart sistemi … kartları güncelleyin ve ürün koleksiyonunuzu genişletin.
  • Her türlü silahın kilidini açın: makineli tüfekler, bıçaklar, tabancalar, el bombaları, saldırı tüfekleri …
  • Karakterinizi her türlü aksesuarla özelleştirin ve kendi tarzınızı yaratın.
  • Seçim için 20 farklı karakter.
  • Facebook üzerinden veya QR kodlarını kullanarak davet ederek arkadaş ekleyin.
  • Klan sistemi sayesinde benzer taktik ve stratejilere sahip bir ekip toplayın.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *