Minecraft PE 1.0.0.0’daki yenilikler nelerdir?

Minecraft PE 1.0.0.0’daki yenilikler nelerdir?

Portalımızdaki tüm oyuncular ve ziyaretçiler için, günümüzle hala çok ilgili olan eski Minecraft sürümlerinin bölümü popüler hale geldi, bu yüzden size  tüm Android cihazlar için mevcut Minecraft Pocket Edition 1.0.0.0’ın bir sonraki sürümünü sunuyoruz  . Oyuna yeni bir boyut eklendiğinden, bu güncellemeye Ender Güncelleme adı verilir.

Minecraft PE 1.0.0.0’daki yenilikler nelerdir?

Bu, Mojang stüdyosunun geliştiricilerinin hayranlarını memnun etmeye karar verdikleri ve Minecraft PE 1.0.0.0 dünyasına başka bir Boss eklediklerinde bu versiyonlardan biri.

Bundan sonra, Elder Guardian ve Wither’e ek olarak, yeni boyutta, Ender Dragon adlı yeni bir patron olacak.

Minecraft PE 1.0.0.0’a başka çeteler eklendi. Ayrıca, oyuncuların becerilerini daha fazla göstermelerine yardımcı olacak yeni binaların ve nesnelerin inşası için daha fazla fırsata sahiptir.

nesil

Genel olarak, Minecraft PE 1.0.0.0’daki binaların oldukça büyük bir kısmı sadece Ender boyutunda üretilecektir. Ama aynı zamanda dikkatinizi her zamanki oyun dünyasının da kısmen değiştirilmiş olduğu gerçeğine çekiyoruz.

Örneğin, bir oyuncu bir kış biyomunu araştırırsa Igloo’yu (kış biyomunda üretilen yapı) görebilir veya bulabilir. Minecraft apk indir Bu yapı tamamen kar ve sadece 1 odadan oluşmaktadır. Bu binanın da sırları var. Igloo ilk bakışta göründüğü kadar basit değil, sadece oyuncunun saklanabileceği bir bina değil, aynı zamanda bir sır, yani bir kapak bulabileceğiniz bir yer. Hemen tüm Igloo’da olmayacağı konusunda sizi uyarıyoruz, ancak bloklardan birinin altında bulursanız, sizi yararlı hazineleri olan bir sandık bulacağınız zindana götürecektir.

Bu gizli bir laboratuvar olarak kabul edilebilir, çünkü arkasında zombiler olabilecek bir kafes ve iksir içeren bir raf göreceksiniz. Burada oyuncular zombileri tedavi etmek için kullanılan bir zayıflık iksiri bulabilirler.

Ender’de yerler şehirlerini ve gemilerini üretmeye başladı. En yakın binalardan birinde, oyuncu ona uçma fırsatı veren elytra bulabilir.

Bitiş Gemisi her zaman şehirlerin yakınında doğar. Shulkers, oyuncunun yerçekimini kaldırabilecek şehirde yaşıyor.

Oyuncu çok nadir ve pahalı silahlar ve zırhlar bulabilir, ancak bunun için parkurdaki engellerin üstesinden gelmek için yolunda birkaç engelden geçmesi gerekir.

Öğeler

Oyuncular Dragon’s Breath gibi yeni eşyalar bulabilir ve toplayabilir. Bu iksir Ender Ejderha ile savaş sırasında elde edilebilir. Ejderhanın Nefesi Kalan İksir oluşturmak için kullanılabilir.

Ender Crystal, oyuncunun Ejderhayı tekrar çağırmasına izin veren bir öğedir.

Shulker Shell, bir Shulker’ı öldürdükten sonra düşer. Esas olarak bir Shulker kutusunu hazırlamak için kullanılır.

Ender’in uzak adalarında Koro Tesisi adı verilen eşsiz bir bitki yetişir.

Ve henüz söylemediğimiz en önemli şey Ender’e nasıl girileceğidir. Oyuncunun bu boyuta geçmesi için Minecraft PE 1.0.0.0’da inci ve Blaze Powder kullanarak bir Ender Gözü yaratması gerekiyor.Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *